No Blog Title Set

Autokary do Salamanki

Autobus z Polski do Salamanki – Salamanka Polska Autobusem – Bilety autokarowe Salamanka – Autokary do Salamanki

Kup bilet autobusowy Intercars w wyszukiwarce Euroticket lub wyszukaj trasę in. przewoźnika w Voyager:

Salamanka Polska autobusem

Autobus z Polski do Salamanki

Przewoźnik do Salamanki

Inne autokary do Salamanki

Wprawdzie na wyjazd do Hiszpanii decydują się tylko nieliczni Polacy, ale oczywiste jest to, że jednym z najbardziej wysuniętych na zachód większych miast w Hiszpanii jest Salamanka (Salamanca). W związku z tym wydawać by się mogło, że tak daleko polscy przewoźnicy się nie zapuszczają i bezpośredni transport osób do Salamanki nie jest możliwy. Jak się okazuje, jest zupełnie inaczej. Wprawdzie nie możemy powiedzieć, że taki transport osób do Salamanki na polskim rynku jest wszechobecny, ale na pewno znajdziemy firmę, która go organizuje. I tak w pierwszej kolejności warto zwrócić tu uwagę na autobusy INTERCARS Salamanka.

Jeśli przewozy autokarowe z Polski do Salamanki nie są tym, czego poszukujesz, kup bilet na autobus Intercars do Fundao lub Covilhi online.

Stawiając na autobusy INTERCARS Salamanka na taki transport osób do Salamanki postawić możemy w poniedziałek, środę lub piątek. Oczywiście takie wyjazdy odbywają się co tydzień. Rzecz jasna do tego, aby wybrać autobusy INTERCARS Salamanka niezbędne są nam bilety autokarowe Salamanka. Ich nabycie jednak większego problemu nie sprawia, ponieważ bilety autokarowe Salamanka w tej firmie kupić możemy za pośrednictwem sieci. Jeśli także i wy takie bilety autokarowe Salamanka nabędziecie przez internet, będziecie mieli pewność, że miejsce w autobusie zmierzającym do Salamanki będziecie mieli zarezerwowane.


Przykładowa trasa na przewozy międzynarodowe Intercars do Salamanki*:

TRASA: Lublin → Puławy → Radom → Skarżysko-Kamienna → Kielce → Jędrzejów → Częstochowa; Przemyśl → Jarosław → Przeworsk → Łańcut → Rzeszów → Ropczyce → Dębica → Pilzno → Tarnów → Brzesko → Bochnia → Kraków → Katowice → Gliwice → Opole → Wrocław → Kłodzko → Praga → Norymberga → Ulm → Regensburg → Monachium → Memminngen → Lindau → Bregenz → Sankt Gallen → Zurych → Bazylea → Valladolid → Tordesillas → Salamanka → Ciudad Rodrigo → Belmonte → Covilha → Fundao → Castelo Branco → Abrantes → Tomar → Torres Novas → Santarem

Bilety autokarowe Salamanka

Salamanka Polska autobusem

Miejsce odjazdu (przyjazdu) autokarów do Polski w Salamance: Estacion de Autobuses

Ile godzin jedzie się do Salamanki z Polski: wyjazd z Lublina o 07:00, przyjazd do Salamanki o 12:00 (dnia następnego)

Przykładowe ceny biletów Intercars do Salamanki: 778 złotych

Symbol trasy, jaką wykonują autokary do Salamanki: i-801 Lublin-Barcelona

Wyszukiwarka biletowa, w której zakupisz bilet na autobus do Salamanki: EUROTICKET

Inny autobus z Polski do Salamanki: brak

W jaki dzień wyjeżdżają autokary z Polski: poniedziałek, wtorek, środa, piątek, sobota

Informacje dodatkowe: Podróż bez biletu tylko po uzgodnieniu z Intercars


*- Wszystkie powyższe informacje ważne są w dniu powstawania podstrony, na której się znajdujesz. Po najbardziej aktualne informacje, skieruj się do Naszej wyszukiwarki biletowej Euroticket lub Voyager.

Kup bilet autobusowy Intercars w wyszukiwarce Euroticket lub wyszukaj trasę in. przewoźnika w Voyager:

Salamanka Polska autobusem

Autobus z Polski do Salamanki

Przewoźnik do Salamanki

Inne autokary do Salamanki

[Głosów:1    Średnia:5/5]