No Blog Title Set

Autokary do Tordesillas

Autobus z Polski do Tordesillas – Tordesillas Polska Autobusem – Bilety autokarowe Tordesillas – Autokary do Tordesillas

Kup bilet autobusowy Intercars w wyszukiwarce Euroticket lub wyszukaj trasę in. przewoźnika w Voyager:

Tordesillas Polska autobusem

Autobus z Polski do Tordesillas

Przewoźnik do Tordesillas

Inne autokary do Tordesillas

To, że w Hiszpanii nie brakuje małych miasteczek, jest oczywiste. W zasadzie moglibyśmy powiedzieć więcej i stwierdzić, że Hiszpania nimi stoi. Na pewno zaliczymy do nich także leżące na północy kraju i zamieszkiwane przez ponad 8 tysięcy mieszkańców Tordesillas. Na pewno transport osób do Tordesillas z Polski łatwy nie jest, ponieważ patrząc na ofertę polskich przewoźników tylko w jednym z nich taki transport osób do Tordesillas znajdziemy. Otóż taki transport osób do Tordesillas realizowany jest dziś przez autobusy INTERCARS Tordesillas. Jak w związku z tym widać szerokiego wyboru w tym zakresie nie mamy.

Jeśli przewozy autokarowe z Polski do Tordesillas nie są tym, czego poszukujesz, kup bilet na autobus Intercars do Belmonte lub Ciudad Rodrigo online.

Mimo wszystko nie oznacza to też tego, że autobusy INTERCARS Tordesillas oferują usługi, na które moglibyśmy narzekać. Raczej jest zupełnie odwrotnie i takie autobusy INTERCARS Tordesillas wielu klientów zachęcają. Z jednej strony dlatego, że bilety autokarowe Tordesillas nie są tutaj zbyt drogie, bo cena 690 złotych, na pewno takową nie jest. Poza tym warto spojrzeć na aspekt komfortu jazdy. I tak każdy, kto nabędzie bilety autokarowe Tordesillas w tej firmie może liczyć na w pełni komfortową podróż. Wydaje się w związku z tym, że jak najbardziej bilety autokarowe Tordesillas warte są swojej ceny.


Przykładowa trasa na przewozy międzynarodowe Intercars do Tordesillas*:

TRASA: Lublin → Puławy → Radom → Skarżysko-Kamienna → Kielce → Jędrzejów → Częstochowa; Przemyśl → Jarosław → Przeworsk → Łańcut → Rzeszów → Ropczyce → Dębica → Pilzno → Tarnów → Brzesko → Bochnia → Kraków → Katowice → Gliwice → Opole → Wrocław → Kłodzko → Praga → Norymberga → Ulm → Regensburg → Monachium → Memminngen → Lindau → Bregenz → Sankt Gallen → Zurych → Bazylea → Valladolid → Tordesillas → Salamanka → Ciudad Rodrigo → Belmonte → Covilha → Fundao → Castelo Branco → Abrantes → Tomar → Torres Novas → Santarem

Bilety autokarowe Tordesillas

Tordesillas Polska autobusem

Miejsce odjazdu (przyjazdu) autokarów do Polski w Tordesillas: Terminal de Autobuses – Hostal Juan Manuel

Ile godzin jedzie się do Tordesillas z Polski: wyjazd ze Skarżyska-Kamiennej o 08:40, przyjazd do Tordesillas o 11:00 (dnia następnego)

Przykładowe ceny biletów Intercars do Tordesillas: 710 złotych

Symbol trasy, jaką wykonują autokary do Tordesillas: i-801 Lublin-Barcelona

Wyszukiwarka biletowa, w której zakupisz bilet na autobus do Tordesillas: EUROTICKET

Inny autobus z Polski do Tordesillas: brak

W jaki dzień wyjeżdżają autokary z Polski: poniedziałek, wtorek, środa, piątek, sobota

Informacje dodatkowe: Podróż bez bilety tylko po uzgodnieniu z Intercars


*- Wszystkie powyższe informacje ważne są w dniu powstawania podstrony, na której się znajdujesz. Po najbardziej aktualne informacje, skieruj się do Naszej wyszukiwarki biletowej Euroticket lub Voyager.

Kup bilet autobusowy Intercars w wyszukiwarce Euroticket lub wyszukaj trasę in. przewoźnika w Voyager:

Tordesillas Polska autobusem

Autobus z Polski do Tordesillas

Przewoźnik do Tordesillas

Inne autokary do Tordesillas

[Głosów:1    Średnia:5/5]