No Blog Title Set

Rzeszów Zurych

Linie autokarowe Intercars na trasie z Polski do Szwajcarii – Rzeszów Zurych

Kup bilet autobusowy Intercars w wyszukiwarce Euroticket lub wyszukaj trasę in. przewoźnika w Voyager:

Autobusem Intercars Basque, Rzeszów Zurych

Autokary Intercars Basque do Zurychu

Przewóz osób Intercars Basque, Rzeszów Zurych

Tanie linie autokarowe Zurych

Autobusem Intercars dojedziemy do licznych miast na terytorium Europy Zachodniej, w tym z Polski do Szwajcarii i ze Szwajcarii do Polski. Tanie bilety autokarowe dostępne są również na trasie autokarowej Rzeszów Zurych. Z Rzeszowa do Zurychu przewozami autokarowymi Intercars bez problemu dojechać możemy nawet kilka razy w ciągu miesiąca, ten sam warunek obowiązuje na trasie powrotnej – z Zurychu do Rzeszowa.

międzynarodowe przewozy autokarowe Intecars rzeszów zurych

Zanim autobus do Szwajcarii dojedzie do tego kraju, mija również przystanek pośredni w czeskiej Pradze. Z kolei po wyjeździe z Zurychu busy Intercars kierują się w stronę Włoch i Francji. Sama trasa, o której mowa przedstawia się następująco: Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Pilzno, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Katowice, Gliwice, Wrocław, Kłodzko, Praga, Sankt Gallen, Zurych, Bazylea, Lucerna, Bellinzona, Lugano, Mediolan, Genua, Nicea, Le Cannet, Puget-sur-Argents, Toulon, Marsylia.

intercars-bilety-euroticket rzeszów zurych

Busy do Zurychu z Rzeszowa mogą zabrać nieodpłatnie 2 sztuki bagażu osoby podróżującej. Warunkiem ich nieodpłatnego przewozu jest maksymalna łączna waga 40 kg oraz jeden dodatkowy, podręczny bagaż o maksymalnej wadze 5 kg. Jeśli w lukach bagażowych będzie wystarczająco miejsca, a załoga przewozów autokarowych do Szwajcarii nie będzie miała nic przeciwko, podróżni mogą zabrać także bagaż dodatkowy. Opłaty  poza tanimi biletami autokarowymi Intercars dotyczą właśnie niego. Opłaca się go w kwocie 30 złotych bądź 10 euro.

tanie bilety autokarowe intercars rzeszów zurych

Tanie bilety autokarowe Intercars do Zurychu utrzymują swoją niską cenę również w przypadku typu OPEN, który ważność traci dopiero po 12 miesiącach. Najlepszy moment na zmianę decyzji w związku z rezerwacją biletu online jest do 24 godzin przed wyjazdem. Wtedy to zwroty biletu nie są odpłatne, nie wliczając oczywiście opłaty agencyjnej i rezerwacyjnej. Jeśli jednak jesteśmy zmuszeni do tego w dzień wyjazdu, to tracimy 95% ceny biletu do Szwajcarii i innych krajów.

Kup bilet autobusowy Intercars w wyszukiwarce Euroticket lub wyszukaj trasę in. przewoźnika w Voyager:

Autobusem Intercars Basque, Rzeszów Zurych

Autokary Intercars Basque do Zurychu

Przewóz osób Intercars Basque, Rzeszów Zurych

Tanie linie autokarowe Zurych

[Głosów:1    Średnia:5/5]