No Blog Title Set

Polska Francja

Bilety autobusowe Polska Francja

Kup bilet autobusowy Intercars w wyszukiwarce Euroticket lub wyszukaj trasę in. przewoźnika w Voyager:

Autobusem Intercars Basque, Polska Francja

Autokary Intercars Basque do Francji

Przewóz osób Intercars Basque, Polska Francja

Tanie linie autokarowe Francja

Z czym kojarzy się nam Francja? To pytanie, na które odpowiedź zna każdy i która jest prosta, bowiem Francja kojarzona jest przede wszystkim z Paryżem- stolicą i jednocześnie bardzo romantycznym miejscem. Poza tym z dobrymi winami, wyśmienitą kuchnią bogatą w różnorakie smakołyki, z kawiarenkami, które kuszą przytulnością.

międzynarodowe przewozy autokarowe Intecars polska francja

Dodatkowo Francję utożsamia się z lazurowym wybrzeżem, wielkimi osobistościami życia artystycznego, wysokimi górami oraz oczywiście z miastami, które wypełnione są zabytkami pochodzącymi z różnych epok. To wszystko kusi turystów z całego świata, również z Polski, a to z kolei sprawia, że dużo firm stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje tanie bilety autokarowe, w ramach wykonywania połączenia autokarowego międzynarodowego.

tanie bilety autokarowe intercars polska francja

Takich firm, które mają przewozy autokarowe jest sporo, jednak na ich tle wyróżnia się jedna- Intercars. Wyróżnia się, dlatego, że można autobusem dojechać do większości miast francuskich, co jest fenomenem. Jako linia, która ukierunkowała się na trasę Polska- Francja ma busy do Paryża, autokary do Awinionu, autokary do Lille, autobusy do Nicei, autobusy do Marsylii. Poza tym można kupić bilety autokarowe do Orleanu, a poza tym bilety autokarowe do kilkudziesięciu innych miast francuskich (bilet autokarowy bez problemu na wszystkie podane trasy można kupić w Internecie).

intercars-bilety-euroticket polska francja

Zaś z Polski do Francji jedzie się z Gdańska, Stalowej Woli, Przemyśla, Rzeszowa (oczywiście to tylko przykładowe miasta). Z innych ważnych informacji dotyczących jazdy autokarem do Francji pod banderą Intercars warto wiedzieć, ze podróż odbywa się w maszynach klasy Lux, które nie tylko są wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne. Poza tym autobus do któregoś z tych miast zawsze odjeżdża o wyznaczonej porze i w określone dni, co gwarantuje marka Intercars. Oczywiście największym zainteresowaniem cieszy się autokar do Paryża, bo tam znajduje się Wieża Eiffla i Most Kłódek.

Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie przewozowe w ofercie międzynarodowej Intercars. Te linie autokarowe posyłają również autobusy do Włoch, przewozy autokarowe do Hiszpanii, busy do Niemiec i inne.

Kup bilet autobusowy Intercars w wyszukiwarce Euroticket lub wyszukaj trasę in. przewoźnika w Voyager:

Autobusem Intercars Basque, Polska Francja

Autokary Intercars Basque do Francji

Przewóz osób Intercars Basque, Polska Francja

Tanie linie autokarowe Francja

[Głosów:1    Średnia:5/5]